Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/177402/virtual/www/domains/akbenova.sk/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 141
Martina Beňová - Advokátska kancelária Bratislava

Advokátska kancelária Beňová

Advokát Bratislava
 

Profil

Profil Naša advokátska kancelária bola založená 1. júla 2003. Vo svojej doterajšej praxi sme sa venovali širokému spektru najrôznejších oblastí práva, zameriavame sa predovšetkým na obchodné právo, občianske právo, pracovné právo, rodinné právo a práva súvisiace s nehnuteľnosťami. Počas našej praxe sme nadobudli významné skúsenosti v oblasti mimosúdneho riešenia sporov, v príprave a finalizácii právnych podkladov pre developerské projekty, v oblasti priameho predaja podnikov, spájaní a zlučovaní spoločností. Našou obľúbenou oblasťou práva je ochrana osobnosti. Venujeme sa aj riešeniu právnych otázok bežného života, malého a stredného podnikania. Samozrejmosťou je zastupovanie v súdnych konaniach a správnych konaniach.

  • Sídlo kancelárie Blumentálska 8 811 07 Bratislava
  • +421 903 271 571
  • advokat@akbenova.sk
  • http://www.akbenova.sk

Kontaktujte nás

Your data is successfully submiited. Thank you!
There's something wrong when submitting your data.
Sample title

Mgr. Martina Beňová

je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského, kde ukončila štúdium v roku 1999.

Po úspešnom absolvovaní advokátskych skúšok je od roku 2003 zapísaná v zozname advokátov vedeného Slovenskou advokátskou komorou.

Samostatnú prax vykonáva od 1. júla 2003.

Sample title
Sample title